Kurumsal


Kurumsal


Şaşmaz Odunculuk ve Mangal Kömürü Ticareti şirketi Ünal Şaşmaz tarafından 2007'de kuruldu. Yılların verdiği sektör tecrübesi ile geçmişten bugüne kaliteli ürün ve hizmeti vizyon edinmiştir.

Antalya Serik ilçesinde günümüzde, 2 şube olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Odun ve mangal kömürürünün müşterilere daha kaliteli ve kusursuz sunumu için profesyonel ekip ve makinalar ile hizmet vermektedir.

Şaşmaz Odunculuk ve Kömür Ticareti şirketi her sektör ve kişiye uygun ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Kişilere, otellere, restoranlara ve birçok işletmenin odun ve mangal kömürü ihtiyacının nakliyatını sağlamaktadır.

Antalya bölgesinde bulunan otellerin ihtiyacı olan mangal kömürü ve odunların istenilen miktarda siparişinin alımı yapılmaktadır. Şaşmaz Odunculuk ve Mangal Kömürü 2. şubesi müşteri memnuniyetini önemseyerek ailelerin ve diğer pazar kitlesinin ihtiyacı olan siparişlerinin yanısıra sipariş hazırlanma aşamasında dinlenebilecekleri alanlar sunmaktadır.

Şaşmaz Odunculuk ve Kömür Limited Şirketi vizyonundan şaşmadan her an hizmetinizde...


Ünal ŞAŞMAZ Kimdir?

Şaşmaz Odunculuk ve Mangal Kömürü Ticareti şirketinin kurucu Ünaş ŞAŞMAZ, 1975'te Serik/ANTALYA' da doğmuştur. 1975 yılında ilk ticaret hayatına başlamıştır. Sektöründe gerçekleştirdiği müşteri memnuniyeti odaklı ticari hayatında, saygısı ve dürüstlüğü ile tanınmaktadır.

Odunculuk ve mangal kömürü ticaretine 2007 yılında başlamış olup yerli halkın ve otellerin odun ve mangal kömürü ihtiyacını karşılamıştır.Serik'te 8000 metrekarelik bir alanda olan 2nci şubesini de 2017 yılında kurmuştur. 2 şubenin de ticari faaliyetlerinde idari işlemlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.